MCWR06W5R10FTL
Partnumber:
MCWR06W5R10FTL
Manufacturer:
Multicomp Pro
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 5.1 Ohm 1% 0.1W(1/10W) -200ppm/°C to 400ppm/°C Pad SMD T/R