MCWR06X47R0FTL
Partnumber:
MCWR06X47R0FTL
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 47 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R