MDC10475K100A53P3TR32
Partnumber:
MDC10475K100A53P3TR32
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 4.7uF 100V PET 10%( 14 X 12.7 X 8.5mm) L Lead DIP 2.54mm 125°C T/R