MDF18N50B
Partnumber:
MDF18N50B
Manufacturer:
MagnaChip Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 18A 3-Pin(3+Tab) TO-220F Tube