MDH6045C-471MB
Partnumber:
MDH6045C-471MB
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 100KHz Ferrite 0.34A 1.885Ohm DCR 2524 Automotive T/R