MDM-15PH003B-A174
Partnumber:
MDM-15PH003B-A174
Manufacturer:
ITT Inc
products.category:
Connector
Availability:
100000 in stock
Package
Conn Micro-D PIN 15 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port