MDMK4040TR68MM
Partnumber:
MDMK4040TR68MM
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Wirewound 0.68uH 20% 1MHz Metal 5A 0.029Ohm DCR 1515 T/R