MDS-060AAS12 BA
Partnumber:
MDS-060AAS12 BA
Manufacturer:
Delta Electronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Plug-In Adapter Single-OUT 12V 5A 60W Carton