MDS35-800
Partnumber:
MDS35-800
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
MODULES
Availability:
120000 in stock
SKU:
MDS35-800
Package
SCR Module 800V 420A 4-Pin ISOTOP Tube