MEV100C10-S
Partnumber:
MEV100C10-S
Manufacturer:
Mersen
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Fuse Protective 10A 1000V Holder Cartridge 10.3 X 38mm Automotive