MF-R075/90-2
Partnumber:
MF-R075/90-2
Manufacturer:
BOURNS
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
PTC Resettable Fuse 0.75A(hold) 1.5A(trip) 90V 10A 2.5W 60s 0.37Ohm Radial 11.9 X 3.6mm T/R Automotive