MF-RX185/72-0-14
Partnumber:
MF-RX185/72-0-14
Manufacturer:
Bourns
Availability:
10000 in stock
Package
PTC Resettable Fuse 1.85A(hold) 3.7A(trip) 72V 40A 2.1W 12.6s 0.08Ohm Radial 15.18 X 3.1 X 21.18mm Bulk Automotive