MF-SM075/60
Partnumber:
MF-SM075/60
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
PTC Resettable Fuse 0.75A(hold) 1.5A(trip) 60V 10A 1.7W 0.3s 0.23Ohm SMD Solder Pad 7.98 X 5.44 X 3.18mm Automotive