MF0204FTE52-56R
Partnumber:
MF0204FTE52-56R
Manufacturer:
Yageo
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 56 Ohm 1% 0.4W ±50ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo