MF0207FRE52-100K
Partnumber:
MF0207FRE52-100K
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 100K Ohm 1% 0.6W ±50ppm/°C Conformal Coated AXL T/R