MF1/4CC1502F
Partnumber:
MF1/4CC1502F
Manufacturer:
KOA Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 15000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount, AXIAL LEADED