MFR-25FRF52-0R
Partnumber:
MFR-25FRF52-0R
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 0 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C AXL Automotive T/R