MFR-25FRF52-1K47
Partnumber:
MFR-25FRF52-1K47
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 1.47K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C AXL Automotive T/R