MFR-25FRF52-549R
Partnumber:
MFR-25FRF52-549R
Manufacturer:
Yageo
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 549 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive T/R