MG150J2YS50
Partnumber:
MG150J2YS50
Manufacturer:
TOSHIBA/MITSUBISHI
products.category:
MODULES
Availability:
129700 in stock
SKU:
MG150J2YS50
Package
Trans IGBT Module N-CH 600V 150A