MG50N2YS1
Partnumber:
MG50N2YS1
Manufacturer:
Toshiba America Electronic Components
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
TRANSISTOR 50 A, 1000 V, N-CHANNEL IGBT, 2-94C1A, 7 PIN, Insulated Gate BIP Transistor