Partnumber: MG50Q1BS11
products.category: Diode Dynamics
Availability: 1464 in stock
SKU: MG50Q1BS11
decrease increase
Package TRANSISTOR 50 A, 1200 V, N-CHANNEL IGBT, 2-33D2A, 3 PIN, Insulated Gate BIP Transistor