MG75Q2YS40
Partnumber:
MG75Q2YS40
Manufacturer:
Toshiba
products.category:
MODULES
Availability:
818 in stock
SKU:
MG75Q2YS40
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 75A 560000mW