MGDS-10-H-C
Partnumber:
MGDS-10-H-C
Manufacturer:
GAIA CONVERTER
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
SKU:
MGDS-10-H-C
Package
Module DC-DC 20VIN 1-OUT 5V 2A 10W 5-Pin