MGS1R52405
Partnumber:
MGS1R52405
Manufacturer:
COSEL
products.category:
MODULES
Availability:
10100 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 0.3A 1.5W 4-Pin SIP Module