MGS1R5243R3
Partnumber:
MGS1R5243R3
Manufacturer:
COSEL
products.category:
MODULES
Availability:
100000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 3.3V 0.4A 1.32W 4-Pin SIP Module