MH2029-221Y
Partnumber:
MH2029-221Y
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
1192 in stock
SKU:
MH2029-221Y
Package
Ferrite Beads High Current Chip 220Ohm 25% 100MHz 2A 0.1Ohm DCR 0805 T/R