MHQ1005P3N2BT000
Partnumber:
MHQ1005P3N2BT000
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 0.0032uH 0.1nH 100MHz 23Q-Factor Ceramic 0.9A 0.09Ohm DCR 0402 T/R