MHV12-180S15P
Partnumber:
MHV12-180S15P
Manufacturer:
TRACO Electronic AG
products.category:
MODULES
Availability:
100300 in stock
SKU:
MHV12-180S15P
Package
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 0V to 180V 0.015A 2.5W 6-Pin