MI1206K601R-10
Partnumber:
MI1206K601R-10
Manufacturer:
Laird/STEWARD
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Power 600Ohm 25% 100MHz 1.5A 80mOhm DCR 1206 T/R