MI20-50RD-SF
Partnumber:
MI20-50RD-SF
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Compact Flash Card F 50 POS 1.27mm Solder RA SMD 0.5A Tray