MIC2033-12BYM6
Partnumber:
MIC2033-12BYM6
Manufacturer:
MICROCHIP TECHNOLOGY INC
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
452 in stock
SKU:
MIC2033-12BYM6
Package
USB POWER SW HI SIDE SINGLE 5.5V 1.2A 6-PIN SOT-23