MIC39100-3.3WS
Partnumber:
MIC39100-3.3WS
Manufacturer:
Microchip Technology
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 1A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 Tube