MIC4574-3.3BWM
Partnumber:
MIC4574-3.3BWM
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Conv DC-DC 4V to 24V Step Down Single-Out 3.3V 0.5A 14-Pin SOIC N