MIC5209-3.3BS
Partnumber:
MIC5209-3.3BS
Manufacturer:
MICREL
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.5A 4-Pin(3+Tab) SOT-223