MIC5216-3.3YM5-TR
Partnumber:
MIC5216-3.3YM5-TR
Manufacturer:
Microchip Technology
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.5A 5-Pin SOT-23 T/R