MIC5323-3.3YMT
Partnumber:
MIC5323-3.3YMT
Manufacturer:
Microchip Technology
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.3A 6-Pin TDFN EP