MIC5365-2.85YD5
Partnumber:
MIC5365-2.85YD5
Manufacturer:
Microchip Technology
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 2.85V 0.15A 5-Pin TSOT-23