MIN02-002DC220J-F
Partnumber:
MIN02-002DC220J-F
Manufacturer:
Cornell Dubilier Electronics
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Mica 22pF 300V 5% (7.92 X 10.16mm) 200°C Bulk