MINISMDC030F-2
Partnumber:
MINISMDC030F-2
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
PTC Resettable Fuse 0.3A(hold) 0.6A(trip) 30VDC 40A 0.8W 0.1s 0.2Ohm SMD Solder Pad 1812 T/R Automotive