MINISMDC260F/16-2
Partnumber:
MINISMDC260F/16-2
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
PTC Resettable Fuse 2.6A(hold) 5A(trip) 16VDC 100A 1.2W 5s 0.015Ohm SMD Solder Pad 1812 T/R Automotive