MIXA150Q1200VA
Partnumber:
MIXA150Q1200VA
Manufacturer:
IXYS
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 250A 695000mW V1-A-Pack Box