MJF15030G
Partnumber:
MJF15030G
Manufacturer:
ON
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
556 in stock
SKU:
MJF15030G
Package
Trans GP BJT NPN 150V 8A 2000mW 3-Pin(3+Tab) TO-220FP Tube