MK-333-051-135-0000
Partnumber:
MK-333-051-135-0000
Manufacturer:
Airborn
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn D-Subminiature PIN 51 POS 1.27mm Solder ST Thru-Hole 51 Terminal 1 Port