MKC03-12S12
Partnumber:
MKC03-12S12
Manufacturer:
Astrodyne TDI
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1497 in stock
SKU:
MKC03-12S12
Package
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 12V 0.25A 3W 12-Pin