MKE38RK600DFELB
Partnumber:
MKE38RK600DFELB
Manufacturer:
LITTELFUSE
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 600V 50A 9-Pin SMPD-X Blister