MKP1837310161G
Partnumber:
MKP1837310161G
Manufacturer:
Vishay
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.01uF 160V PP 1% (7.5 X 5.5 X 7mm) Radial 5mm 100°C Ammo