MKP1844-422-4000
Partnumber:
MKP1844-422-4000
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.22uF 400VAC PP 10% (31 X 11 X 21mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 85°C Bulk