MKS2PIN-AC120
Partnumber:
MKS2PIN-AC120
Manufacturer:
OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION
products.category:
others
Availability:
1390 in stock
SKU:
MKS2PIN-AC120
Package
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V