MLB-201209-0011PW
Partnumber:
MLB-201209-0011PW
Manufacturer:
Marcom Electronic Components (UK) Ltd
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer High Current 11Ohm 25% 100MHz 6A 0.015Ohm DCR 0805 T/R